ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ

Full time @PETROS AND NIKI KOKKINOU D.E.L.C in Medical / Health Email Job
  • Share:

Job Description

Kokkinos Smile Clinic ζητά να προσλάβει Υπάλληλο Υποδοχής.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης
  • Άριστη γνώση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας. H γνώση Ρωσικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.
  • Πολύ καλή γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (Web, Microsoft Office: Excel, Word, E-Mail).

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού συστήματος
  • Υποδοχή και τηλεφωνική υποστήριξη πελατών
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Γενικά γραφειακά καθήκοντα και διαχείριση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου
  • Έκδοση τιμολογίων και αποδείξεων

Ωράριο: Δευτέρα μέχρι Παρασκευή 40 ώρες την εβδομάδα

  • 9:30 – 13:00 & 14:00 – 19:00 και 1 ημέρα 12:30-19:00 ή
  • 10:30-13:00 & 13:30 – 19:00

Απολαβές:

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • 13ος μισθός
  • Ιατροφαρμακευτική περίθαλψη

Αιτήσεις που δεν πληρούν τα προσόντα θα απορρίπτονται αυτόματα.

Αποστολή Βιογραφικού με την αναφορά “ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ” στο e-mail: [email protected] ή στο φαξ 25582590.